DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mahkemeye çıkan Stormy Daniels şimdi de Melania Trump’a seslendi

Eski yetişkin filmleri yıldızı Stormy Daniels, Melania Trump’a, eski ABD başkanı eşini terk etmesi yönünde çağrı yaptı.

Yayınlanma Tarihi :
Mahkemeye çıkan Stormy Daniels şimdi de Melania Trump’a seslendi

Eski ABD başkanı olan ve bu yıl yeniden başkanlığa adaylığını koyan Donald Trump, hakkında açılan “sus payı” davasıyla ilgili tartışma yaratmaya devam ediyor.

ABD’de ilk kez başkanlık yapmış biri mahkeme nezdinde suçlu bulunurken, kasım ayında yapılacak başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçilerin adayı olan Trump ile cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen ve Trump’ın kendisine “sus payı” verdiği ortaya çıkan eski yetişkin film yıldızı Stormy Daniels, başkanın eşi Melania Trump’a seslendi. 

Duruşma sırasında Trump ailesinin diğer üyeleri başkanın yanında olurken Melania’nın yokluğu, 19 yıllık evliliklerinin durumu hakkında spekülasyonlara yol açtı. Trump’ın Melania ile evlendikten sadece bir yıl sonra ilişki yaşadığı Stormy, eski modele boşanma çağrısında bulundu.

Mirror’a “Anlaşmalarının ne olup olmadığını bilmiyorum ama Melania’nın onu terk etmesi gerekiyor. Bana veya diğer kadınlara yaptıklarından dolayı değil, hüküm giymiş bir suçlu olduğu için. Tacizci olduğu kanıtlandı, cinsel saldırı ve vergi kaçakçılığından sorumlu bulundu ve artık bir suçlu.” dedi.

Bugün Trump, davasını konuşmak için ABD ulusal televizyonuna çıktı ve olayın Melania’ya zarar verdiğini kabul etti. Fox and Friends’te yayınlanan bir röportajda eşinin “iyi” olduğunu iddia etti ancak şunu itiraf etti: “Bu onun için çok zor. Sanırım birçok açıdan daha zor, ailem için benden daha zor.”

“TİCARİ BİR ANLAŞMAYDI”

Ancak First Lady’nin eski kıdemli danışmanlarından Stephanie Winston Wolkoff, Melania’nın Trump’ın davranışı karşısında şaşkına dönmeyeceğini düşünüyor. “Melania kiminle evlendiğini tam olarak biliyordu. Bunun ticari bir evlilik olduğunu biliyordu. O bir top modeldi. Eşi sevgi dolu, tutkulu bir baba oldu ve bu onların Beyaz Saray’ı kazanmalarını sağladı.” dedi.

Bu, eski ABD Başkanı’nın, 2016 seçimleri öncesinde Stormy ile ilişkisini örtbas etmek amacıyla ticari belgelerde sahtecilik yapmakla ilgili 34 suçlamadan suçlu bulunmasının ardından geldi.

Trump’ın o zamanki avukatı Michael Cohen, eski porno yıldızına, seçim öncesinde ünlülerin katıldığı bir golf turnuvasında kendisiyle yaşadığı iddia edilen seks konusunda sessiz kalmasını sağlamak için 130 bin dolar ödedi.

Ünlü çift, 2006 yılında Tahoe Gölü’ndeki bir golf kulübünde bir akşam yemeğinin ardından karşılaştı ve daha sonra Stormy’ye, birlikte geçirdikleri gece hakkında sessiz kalması için para ödendi.

Ancak olayların patlak vermesi, kendisinin ve eski yardımcısı Cohen’in ödemeyi bir iş gideri olarak gizlemeye çalışmasıyla gerçekleşti, taraflar kısa süre sonra kendilerini ABD tarihindeki en tartışmalı ceza davasının merkezinde buldu.

Haber/Kaynak: admin

YORUM YAP