DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İkinci kez anne olan Müge Boz’un oğluna verdiği isim merak uyandırdı

İkinci kez anne olan Müge Boz’un oğluna verdiği isim dikkat çekti. Boz’un eşi Caner Erdeniz isim tercihleriyle ilgili açıklama yaptı.

Yayınlanma Tarihi :
İkinci kez anne olan Müge Boz’un oğluna verdiği isim merak uyandırdı

Ünlü oyuncu Müge Boz, 2019 yılında basketbolcu Caner Erdeniz ile evlendi. Aynı yıl kızı Vina’yı dünyaya getirdi. Boz, geçen cumartesi günü ikinci kez anne oldu ve bir erkek bebek dünyaya getirdi. Bebeğin cinsiyetini doğum sırasında öğrenen Boz, oğluna “Rika” adını verdi.

Boz yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

– İşte doğuma giderken böyleydik… Tabi sezaryen olması her şeyi o kadar farklılaştırdı ki ilk doğum deneyimime göre. Kutlama enerjisiyle girdim doğumhaneye, Vina ilk anlardan itibaren hastanede bizimleydi.

– Önceden sormuştum ona kardeşini nerde beklemek istersin diye, hastanede sizinle demişti. En son kapı kapanırken kalp yolladık birbirimize, sarıldık. Ve işte yine ben odada tek başımaydım, Caner gelene kadar. Bu sefer bambaşka duygularla, bambaşka bir Müge olarak anneliğimi bekledim.

– Kalbimin pıt pıt atışını hiç unutamam. Rika’mı ilk gördüğüm anı, sesini, Caner’in elimi sımsıkı tutuşunu… şükürler olsun bebeğimiz sağlıkla dünyaya geldi. Bu güzel fotoğraflar da o günden bize en değerli anılar olarak kaldı…

İSMİNİ “RİKA” KOYDUK ÇÜNKÜ…

Caner Erdeniz, oğullarına neden “Rika” adını verdiklerini şöyle açıkladı:

“Kosta Rika tatilimizden esinlendik. Kosta Rika’nın sonundaki ‘Rika’ hoşumuza gitti. Vina ile uyumlu bir isim olmasını istiyorduk zaten. Araştırınca, ‘Rika’nın zenginlik, bolluk, bereket anlamlarına geldiğini gördük. Aynı zamanda Osmanlıcada bir yazı biçimiymiş.”

Haber/Kaynak: admin

YORUM YAP