DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Emlak Konut kampanya: 1,29 faizli konut kredisi kampanyası şartları neler?

Emlak Konut GYO, çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere 16 projede 4 alternatifli konut indirim kampanyası başlattı. 1,29 faizli konut kredisi kampanyası hakkında bilgi paylaşılırken vatandaşlar bankasız ve kefilsiz olarak katılabilecek. İşte Emlak Konu 1,29 faizli konut kredisi kampanyası hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi :
Emlak Konut kampanya: 1,29 faizli konut kredisi kampanyası şartları neler?

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların beklediği 1,29 faizli konut kampanyası belli oldu. Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, ‘Güvenli Yatırım Güvenli Gelecek’ kampanyası hakkında bilgi verdi.

EMLAK KONUT KAMPANYASI NEDİR?

Emlak Konut kampanyası ile vatandaşlar bankasız kefilsiz olarak ev sahibi olabilecek. Emlak Konut kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar 16 proje için 4 alternatifli ödeme seçeneği sunulacak.

1,29 FAİZLİ KONUT KREDİSİ KAPMANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Emlak Konut kampanyası şartlarını açıklayan bahseden Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, “Birinci koşulda; peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlıyoruz. İkinci koşulda; yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulumuzda 6. 12. ve 24. aylarda ara ödemeler bulunuyor. Üçüncü koşulumuzda ise; yarısı peşin, kalan yarısı da 1.29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuyoruz. Dördüncü ve son koşulumuzda da; yüzde 25 peşinat, 1.29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçeneği olacaktır” dedi. 

4 ŞEHİRDE 16 YENİ PROJE

Erdem, banka ve kefile ihtiyaç duyulmadan ev sahibi olunabileceğini vurgulayarak “Kampanyamız; İstanbul başta olmak üzere İzmir, Balıkesir ve Antalya’nın da yer aldığı birbirinden değerli 16 projemizi kapsamaktadır. Emlak Konut ödeme sistemiyle, bankasız kefilsiz olarak vatandaşlarımıza ev sahibi olmaları için 4 ayrı ödeme koşulunu içeren kampanyamızdan sizlere bahsetmek istiyorum.” dedi. 

EMLAK KONUT KAMPANYASINA DAHİL OLAN PROJELER NELER?

Kampanya, İstanbul, İzmir, Balıkesir ve Denizli’de yer alan 16 projede geçerli olacak.
 
İstanbul’daki Batıyakası, Çınarköy Evleri, Düşler Vadisi, Ebruli Kayaşehir, Vadi Evleri-1, Vadi Evleri-2, Tual Gölyaka, Meydan Başakşehir, Majör Gölyaka, Gölyaka İstanbul ve Yeni Fikirtepe, İzmir’deki Allsancak ve Evora İzmir, Denizli’deki Evora Denizli, Balıkesir’deki Balıkesir Emlak Konutları ile Antalya’daki Park Yaşam Antalya projeleri kampanyaya dahil edildi.

Haber/Kaynak: admin

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış