DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

David Beckham’ın kızıyla paylaştığı fotoğraf beğeni topladı

Emekli futbol yıldızı David Beckham, takımının St. Louis City SC ile yaptığı beraberliğin ardından kızıyla birlikte fotoğraf paylaştı.

Yayınlanma Tarihi :
David Beckham’ın kızıyla paylaştığı fotoğraf beğeni topladı

Inter Miami’nin kurucu ortağı David Beckham (49), 12 yaşındaki kızı Harper’la birlikte, takımının Florida’da oynadığı maçtan yayınladığı fotoğrafla beğeni topladı.

Beckham maçta 3-3 berabere kaldıktan sonra, “İstediğimiz 3 puanı alamadık ama yanımda #HarperSeven var” diye yazdı.

Chase Stadyumu’ndaki maç sırasında ikili sahanın yanında dururken gülümserken, fotoğrafta Beckham’ın kolunu Harper’ın boynuna doladığı görüldü.

Harper, David ve eşi Victoria Beckham’ın tek kızı olup Brooklyn (25), Romeo (21) ve Cruz (19) isimli üç abisi bulunuyor. 

Babası ayrıca, Harper’ın temmuz ayındaki 13. doğum günü öncesinde, ikisinin bir fotoğrafını yayınlayarak oğullarına küçük kız kardeşlerini korumak için “hazırlanmaları” çağrısında bulundu.

Üç oğlunu etiketleyerek başlığına “Küçük kızım büyüyor, çocuklar hazırlanın” diye yazdı ve eşi Victoria Beckham’ı da etiketleyerek “İyi iş çıkardın anne” diye ekledi.

Siyah beyaz fotoğrafta, takım elbiseli ve papyonlu gururlu baba David, kucağına oturttuğu Harper’la poz verirken gülümsüyordu.

Eylül 2018’de Vogue’a verdiği bir röportajda da 50 yaşındaki annesi Victoria, kızının babası gibi sportif bir yanı olduğunu belirtti.

Haber/Kaynak: admin

YORUM YAP