DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ankara’da şiddetli yağış: 1 kişi hayatını kaybetti

Ankara’da akşam saatlerinde etkili olan gök gürültülü sağanak ve fırtına nedeniyle devrilen reklam panosunun altında kalan bir kadın hayatını kaybetti.

Yayınlanma Tarihi :
Ankara’da şiddetli yağış: 1 kişi hayatını kaybetti

Ankara’da sağanak nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu, trafikte aksama yaşandı.

Başkentte sağanağa dışarıda yakalananlar, kapalı alanlarda yağmurun durmasını bekledi.

Cadde ve sokaklarda oluşan su birikintileri nedeniyle trafikte yer yer aksama yaşandığı görüldü. Trafiğin yoğun olduğu bazı yerlerde hasarlı trafik kazaları yaşandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, yıldırım düşmesi nedeniyle kentin batı kesimlerinde elektrik kesintisi yaşandığını, yağışın olumsuz etkilerine karşı ekiplerin teyakkuz halinde olduğunu bildirdi.

1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Ankara Valiliği, yağış nedeniyle bir reklam panosunun devrilmesi sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Valilikten yapılan açıklamada “06.06.2024 günü saat: 21:00 sıralarında Sincan ilçemiz genelinde yaşanan yoğun ve şiddetli yağış nedeniyle Sincan-Ayaşyolu Yenikent Kavşağında bulunan Belediyeye ait büyük reklam panosunun devrilmesi sonucu bahse konu yerde bulunan EGO otobüs durağında bekleyen Ayşe YAVUZ (22 Yaşında) isimli vatandaşımız devrilen panonun altında kalması nedeniyle yaralanmış, hastaneye kaldırılan yaralı tüm müdahalelere rağmen maalesef vefat etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır” denildi.

Haber/Kaynak: admin

YORUM YAP