TÜMAY ÖZOKUR İLE 20. YIL…

0

Geçtiğimiz akşam Engin Altan düzyatan, Murat Yıldırım, Burçin terzioğlu, Demet Evgar, İlker ayrık, Ayça Ayşin Turan, Barış Arduç gibi bir çok ünlüyü keşfeden menajer Tümay Özokur meslekteki 20. yılını ekibi ve sektörün değerli isimleriyle görkemli bir törenle Anason Nakkaştepe adlı mekanda kutladı.
Geceye Işıl yücesoy, Asuman Dabak, Bennu Yıldırımlar, hamdi Alkan, metin uca, Neslihan Yeldan, Ruhsar Gültekin, Cihan Şimşek, Oktay Kaynarca, Cemre Han Karakaş, Ayten Uncuoğlu, Uğurkan Erez, Saruhan Hünel, Yağmur Ün, Kayra Şenocak, Fulya Zenginer, Yüsra Geyik, , Burcu Almeman, Burak Demir, Taner Turan ve daha birçok oyuncu yanısıra Fox tv Genel Müdürü Cenk Soner, Yapımcı, Şükrü Avşar, Esin Yağmurdereli, İnci Kırhan, Çağrı Bingüller, Berna Akpınar, Aynur Sayar, Kezban Altuğ, Atalay Taşdiken, Gani Müjde, Lale Eren, Yönetmen Mesude Eraslan, Bülent İsbilen, Murat Şeker, Şafak Bal, Hatice Memiş, Canan çelik,Bahadır İnce ve daha birçok menajer,oyuncu ile sektör emekçisi katıldı.
Yılların usta oyuncusu Müjdat Gezen’e gençlere verdiği destekten ötürü gecede Onur ödülü takdim edildi.
Mesleğine aşık olduğunu ama mesleğinin etik olarak maalesef yapılmadığını vurgulayan Özokur kariyer yönetiminin kutsal bir meslek olması sebebiyle Türkiye’de ilk kez açılan menajerlik okulunun mezunlarına da sertifikalarını gecede takdim etti. Öğrenciler sertifikalarını usta oyuncu Işıl yücesoy, duayen gazeteci ve aynı zamanda akademinin Hocası Nurcan Sabur’un elinden aldılar. Böylece Türkiye’nin ilk diplomalı menajerleri olma ünvanını elde ettiler.
Tümay özokur ve Ortağı aynı zaman da ablası olan Tules Evren, ekranda hazırlanan geçmişten bugüne video gösterisi eşliğinde 20 yıldır birlikte yol aldıkları oyuncularına vefanın önemini vurgulamak adına hazırlattıkları çiçekleri hediye ederek duygusal anlar yaşattılar.
Bu anlamlı geceni en ağır görevini oyuncuları Hakan Bilgin ve Ayta Sözer’ i üstlendiler. Hakan Bilgin, geceyi baştan sona coşkulu performansıyla hem eğlendirdi hem sundu. Ardından Ayta Sözeri gelen konukları mükemmel sesiyle zaman zaman hüzünlendirdi zaman zaman coşturdu. Gece dj Kaan Tatlıtuğ ile geç saatlere kadar devam etti.