Magazin

Survivor’da sert düşen Evrim’in gözyaşları: Annemi istiyorum!

TV8’de yeni sezonuyla ekrana gelmeye başlayan Survivor All Star, yeni sezona çık hızlı başladı. Survivor’da ilk haftada eleme adaylarının sürgün kampına gönderilmesi, takımları da karıştırdı.

Survivor All Star’da son dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında yapılan oylamada, yedi kişi sürgün kampına gidecek ve eleme adayı olacak yarışmacı için Gizem Kerimoğlu’nun adını yazdı.

Yarışmanın yayınlanan yeni bölüm tanıtımında, gönüllüler takımında mücadele eden Evrim’in çığlıkları dikkat çekti. Yarışmalarda kıyasıya mücadele eden Evrim, hızla girdiği parkurda düşünce panik anları yaşadı.

Adayı çığlıklarıyla inleten Evrim Keklik’in, “Annemi istiyorum” diye ağladığı anlar Survivor All Star’ın yayınlanan son tanıtımında paylaşıldı.

HİKMET DE SAKATLANDI

Öte yandan Survivor’ın önceki gün yayınlanan bölümünde yarışmacılar, su parkurunda mücadele etmişti. Gönüllüler takımında yer alan Hikmet ise talihsiz bir sakatlık yaşadı.

“Hayır ben oynayacağım, beni götürmeyin” diyerek oyuna girmek istediğini dile getiren Hikmet’e doktoru izin vermedi. Doktorun ‘dikiş atılacak’ demesine rağmen oyunda olmak istediğini dile getiren Hikmet yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası zor anlar yaşadı.

NİSA ADAYA GİDECEK Mİ?

Zorlu yarışmada daha önce mücadele eden ve gerek tavırları gerek performansıyla çok konuşulan Nisa Bölükbaşı’nın da All Star kadrosunda yer aldığı duyurulmuştu. Ancak gönüllüler takımında yarışacağı açıklanan Nisa, ilk günlerde hiç görünmedi.

YEDEKLERDEN YAĞMUR GELDİ

Nisa Bölükbaşı’nın, yarışmanın düzenlendiği Dominik’e gitmeden önce koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Kadrodan çıkartılmayan yarışmacı karantinaya girdi. 24 yaşındaki Nisa’nın yerine gönüllüler takımına yedeklerden Yağmur Bandana dahil oldu.

Acun Ilıcalı, gönüllüler takımı yarışmacısı Nisa Bölükbaşı hakkında açıklama yaptı. Başarılı televizyoncu, “Bir yarışmacımız rahatsız olduğu için All Star’a başlayamadı, o da Nisa. İlerleyen günlerde kadroya dahil olacak. Yedeklerden Yağmur, Nisa’nın yerine kadroya katıldı. Bundan sonra bakalım Yağmur’un sonradan girecekken erkenden yarışmaya girmesi ona neler getirecek?” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu