Magazin

Sinan Akçıl: Beni bir daha asla öyle göremeyeceksiniz!

Son dönemde ikinci kez dünyaevine girdiği Burcu Kıratlı ile bir kez daha boşanacakları haberiyle gündemden düşmeyen Sinan Akçıl, Kuruçeşme’de görüntülendi. 39 yaşındaki şarkıcı, “Spordan çıktım, bir şeyler yemeye geldim” dedi.

“YAZIN BÖYLE BİR GÖRÜNTÜ VERMEK İSTEMİYORUM”
Geçtiğimiz yıllarda yazın çekilen fotoğraflarında aşırı kilolu çıkan Akçıl, “Yazın böyle görüntü vermek istemiyorum artık. Bu yüzden de spora başladım, yoğun bir şekilde spor yapıyorum. Beni bir daha asla öyle göremeyeceksiniz” diye konuştu.

Burcu Kıratlı ile Çeşme’de denize girerken görüntülenen Akçıl’ın pandemi döneminde kilo aldığı dikkatlerden kaçmamıştı.

“BURCU ÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ”
Boşanma aşamasında olduğu Burcu Kıratlı’nın basına yansıyan aşk haberleri ile ilgili de konuşan Akçıl, “Boşanma davası ile ilgili yayın yasağı var zaten, Burcu’da asla öyle bir şey yapmaz” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?
Söylemezsem Olmaz’ın haberine göre; Burcu Kıratlı, geçtiğimiz akşam bir mekanda gizemli bir erkekle eğlenirken görüntülendi. Mekanda peş peşe çıkan Kıratlı ve erkek arkadaşı yüzlerini saklayarak taksiye bindi. Aynı araca binen ikili, basın mensuplarının görüntü almaması için de yüzlerini kapatmaya çalıştı. Alkollü olduğu düşünülen oyuncu, taksiden indikten sonra görüntülendiği kişinin 20 yıllık arkadaşı olduğunu söyledi. İkili, birlikte Kıratlı’nın evine girdi.

İKİNCİ KEZ BOŞANIYORLAR
Oyuncu Burcu Kıratlı (32) ile şarkıcı Sinan Akçıl (39), 2019 yılında boşanmalarının ardından geçtiğimiz yıl şubat ayında tekrar dünyaevine girmişti. Ancak çiftin ‘bebek’ konusunda anlaşmazlık yaşadığı ve ikinci kez ayrılacağı konuşuluyordu.

Daha önce, “Aldatma yok. Boşanma durumu var, bekliyoruz.” açıklamasını yapan Kıratlı’dan yeni hamle geldi. Burcu Kıratlı, Instagram hesabından “Akçıl” olarak yer alan soyadını sildi. Ünlü ismin bu hareketi, “Evliliklerini kurtaramadılar” yorumlarına neden olmuştu.

Bunun ardından katıldığı galada açıklama yapan Sinan Akçıl, “Davalar açıldı, boşanıyoruz. Artık resmileşti umarım ikimiz içinde hayırlısı olur” demişti.

Başa dön tuşu