Magazin

Selena Gomez, aldığı kilolarla ilgili konuştu: “Model değilim ve olmayacağım”

Son olarak Steve Martin ve Martin Short ile Only Murders In The Building dizisinde rol alan ünlü oyuncu Selena Gomez, bir süredir aldığı kilolarla magazin basınının dilinden düşmüyor.

Gomez, sonunda bu konuda o kadar çok konuşulunca TikTok canlı yayınında açıklama yaptı. Güzel oyuncu, lupus ilacının kilosunu nasıl etkilediğini anlattı ve kendisi gibi sağlık soruları yaşayıp aldığı ilaçlarla kilo alan kişilere seslendi: “Bunu bıraktığımda, kilo verme eğilimindeyim. Yaşadıklarından utanç duyan kişileri cesaretlendirmek istedim.”

Gomez ayrıca kendisinin bir model olmadığını da belirtti: “Bir model değilim ve asla olmayacağım. Size sadece sizi sevdiğimi söylemek istedim ve beni destekleyip anladığınız için teşekkür ederim. Ve dürüst olmak gerekirse, insanları vücutları veya başka bir şey için utandırmaya inanmıyorum.”

Gomez sözlerine şu şekilde devam etti: “İnsanların senin güzel ve harika olduğunu bilmesini istiyorum. Evet, kendimizi b*k gibi hissettiğimiz günlerimiz oluyor ama sağlıklı olmayı ve kendime bakmayı tercih ederim. İlaçlarım önemli ve bana yardımcı olanın onlar olduğuna inanıyorum.”

Başa dön tuşu