Magazin

Rebel Wilson’ın sevgilisinden samimi itiraf: “Başlangıçta korkutucuydu”

Rol aldığı romantik komedi filmlerle öne çıkan Rebel Wilson, geçtiğimiz haziran ayında bir Instagram gönderisiyle yeni sevgilisini hayranlarıyla tanıştırmıştı. Wilson, #loveislove etiketli Instagram gönderisinde bir kadınla birlikte olduğunu açıklamıştı. Ünlü oyuncu, hatta bu ayın başlarında da taşıyıcı anne aracılığıyla bebeğini kucağına aldığını duyurdu.

Rebel Wilson’ın kız arkadaşı Ramona Agruma; ünlü oyuncu, ilişkilerini duyurduğunda şaşırdığını itiraf etti. Ramona Agruma, 16 Kasım Çarşamba günü The Morning Show’da verdiği yeni bir röportajda Rebel Wilson, ilişkilerini ilk kez açıklandığında gergin olduğunu söyledi.

“HAYATIMIZI ÖZEL TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Ramona, mahremiyetten hoşlandığını ve ünlü bir yıldızla beraber olmaya alışmanın biraz zaman aldığını itiraf etti: “Başlangıçta şoke ediciydi ve zordu çünkü bu kadar fazla ilgiye alışık değilim.”

Ramona, 42 yaşındaki oyuncu ile olan ilişkisinin alışık olduğundan farklı olduğunu söyledi. Yine de, hayatlarının bazı taraflarını kişisel tutmaya çalıştıklarını belirtti: “Ben daha özel yaşarım, daha çok evcimenim. Bu, dışarı çıkıp parti yapmayı sevmediğim anlamına gelmiyor. Sanırım başlangıçta biraz korkutucuydu. Hâlâ hayatımızı özel tutmaya çalışıyoruz.”

BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALDILAR

Ramona, kasım ayının başında ilk çocukları Royce Lillian Elizabeth Wilson’ı taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladıklarında, hayatının ne kadar değiştiğini de anlattı: “Gerçekten özel. Kendin yerine başkasını düşünmeye başlıyorsun. Öncelikler değişiyor ve eskiden ‘masaja falan giderdim’ diye düşünürken bunun yerine, sadece onunla vakit geçirmek ve evde olmak istiyorsunuz.”

Rebel Wilson, Ramona Agruma ile ilişkisini duyurduktan beş ay sonra Royce’u karşıladı ve Instagram’da kızının bir fotoğrafını paylaştı. Wilson fotoğrafla beraber; “Ona olan sevgimi tarif bile edemiyorum, o çok güzel bir mucize. Küçük Roycie’ye hayal edilebilecek tüm sevgiyi vermeye hazırım. Çabucak öğreniyorum… Tüm Annelere çok saygı duyuyorum! Kulübünüzde olmaktan gurur duyuyorum” diye yazdı.

Wilson, daha önce de ilişkisini duyururken, “Bir Disney Prensi aradığımı sanıyordum… Ama belki de tüm bu zaman boyunca gerçekten ihtiyacım olan şey bir Disney Prensesiydi” diye yazmıştı.

Başa dön tuşu