Magazin

Pınar Deniz: Kuzumla ilk tatilimiz

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin ‘Avukat Ceylin’i Pınar Deniz, Arap kökenli bir aileden gelen Pınar Deniz, ilkokula kadar Türkçe bilmediğini ve Arapça konuştuğunu; “Anneme ‘Mama’ diyordum, ‘anne’ diye seslenemiyordum. Arkadaşlarımın arasında ötekileştirilmemek için sokaktan anneme seslenmek yerine beşinci kattaki evimize çıkardım” diye anlatmıştı.

“İYİ Kİ BU İŞİ SEÇMİŞİM”
Ailesinin oyunculuk hakkındaki düşüncelerini anlatan 28 yaşındaki güzel, “Oyunculuğa sıcak bakmayacaklarını düşündüm. Şimdi babamın yüzündeki gururu görmek, ‘İyi ki bu işi seçmişim’ dememi sağlıyor” ifadelerini kullanmıştı.

‘TÜRKAN ŞORAY KURALLARI’ SORUSU
Pınar Deniz, “Meşhur Türkan Şoray kuralları vardır. Sizin de böyle prensipleriniz var mı?” sorusuna, “İlk oyunculuğa başladığımda ‘Öpüşme sahnesi çekmem’ diyordum. Fakat insan okudukça, vizyonunu ve dünyasını genişlettikçe öyle bir sınırı kalmıyor” yanıtını vermişti.

KÖPEĞİYLE TATİLE ÇIKTI
Şimdilerde ‘Yargı’daki performansıyla adından söz ettiren Pınar Deniz, birkaç günlüğüne işe güce mola verdi.

Güzel oyuncu, kafa dinlemeye, yorgunluk atmaya gitti. Biricik aşkı köpeğini de yanında götüren Pınar Deniz, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü isim, tatil karelerine; “Kuzumla ilk tatilimiz. Çok eğleniyoruz” notunu düştü.

Başa dön tuşu