Magazin

Oktay Kaynarca: Bu işler kısmet!

Oktay Kaynarca’nın doğum gününe; Mahsun Kırmızıgül, Kubat, Kerem Alışık, Oya Başar ve Selçuk Yöntem gibi ünlü isimler katıldı. Beş farklı pasta kesen usta oyuncu, her pasta için bir dilek diledi.

“39 YAŞIMDAN GÜN ALDIM”

Doğum gününe katılan dostları için kısa bir konuşma yapan sanatçı, “Bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan ve burada olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, bugün 39 yaşımdan gün aldım” diyerek, espri yaptı.

Ünlü oyuncu, pastayı kestikten sonra kardeşi Onur Kaynarca ile kamera karşısına geçerek, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çok mutlu olduğunu dile getiren Kaynarca’nın yakasındaki altın dikkatlerden kaçmadı.

“ŞU BELA BAŞIMIZDAN GİTSE DE RAHATLASAK”

Bir arkadaşının hediye olarak altın aldığını dile getiren oyuncu, “Pandemi nedeniyle zor seneler geçiriyoruz, şu bela başımızdan bir gitse de rahatlasak. Bu süreç içerisinde birlik ve beraberliğe, morale ihtiyacımız var. Bu memleket çok badireler atlattı ve bunu da hiçbir ülkede olmayan dayanışma desteği ile atlattı” dedi.

HEM YAPIMCI HEM OYUNCU

Yeni projeler hakkındaki soruları da cevaplayan Kaynarca, “Bu yıl yapımcı olarak beni göreceksiniz, çok büyük bir iş yapacağız. Aynı zamanda oyuncu olarak da ekranlarda olacağım. ATV’de olacak bu işimiz, haziran ayı başında çekimlere başlayacağız, eylülde yayına çıkmış olacak. Gerçekten çok yorucu olacak, çekim yaparken bu kadar yorulmamıştım, herkesle tek tek ilgileniyorum. Çekim, cast iki kat daha fazla çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

“BUNUN CEVABI YUKARIDA”

Başarılı oyuncu, “2022’de hayatınızda kimse olacak mı?” sorusuna, “Bu işler kısmet. Bunun cevabı burada değil, yukarıda” diyerek, sözlerini noktaladı.

EDHO GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Kaynarca, beklenmedik bir şekilde final yapan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin dijital ortamda yeniden çekileceği ve kendisinin kadroda olmadığı haberlerine açıklık getirmişti.

Usta oyuncu, “Benim haberim yok, biz yokuz. Biz projenin içinde değiliz öyle bir şey varsa da haberimiz yok, bu konu ile ilgili karar mercii ben değilim. Bu konuları diğer arkadaşlar ile konuşursanız daha sağlıklı olur ama bizi uzaktan yakından hiçbir şekilde ilgilendirmiyor, bir bilgimiz de yok” demişti.

Yeni sezonda 200’üncü bölümüyle ekranlara dönmesi beklenen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi, ani bir kararla yayından kaldırılmış, başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla izleyicilere veda etmişti.

Başa dön tuşu