Uncategorized

Neşeli odalara minik dokunuşlar

1. Tavşan, çoğu çocuğun odasında görmekten keyif alacağı bir forma sahip… Hele bir de sabun, şampuan gibi ürünleri saklama kabının üzerini süsleyip, havlularda yer alıyorsa.

2. Çocuk odasına farklı formlarda tek bir konsept uygulamak, mekanı sevimli hale getirirken kafa karışıklığını da önler. Tıpkı bu odadaki halı, duvar süsleri ve tekstil ürünlerinin uyumunda olduğu gibi.

3. Minimalist tasarımlar, çocuk odasındaki karışık görüntüyü ortadan kaldırır.


4. Üç boyutlu her obje, çocukların keyfini yerine getirir. Tıpkı bu kuyruğu havludan sarkan minik kedide olduğu gibi…

5. Çocuklar, odalarında bile sırf kendilerine ait özel bir alan olmasından çok hoşlanır. Bu yüzden de minik odasında minik de olsa bir çadır görmek, tüm çocukların keyfini yerine getirir. Tabii içindeki şilteyle üşümemesi garanti altına alınmak kaydıyla.

6. Hem dolap hem de oyun alanı olarak kullanılabilecek mobilya tasarımları 2018’in favori tasarımları arasında yer alıyor. Ahşap ve beyazın uyumunu sergileyen bu tasarım, çocukların eşyalarını koyabileceği bir alanın yanı sıra, oyun alanı sağlama ve çocuğun hayal gücünü geliştirme anlamında da çok başarılı.

7. Oyuncaklarını toplamak çocuklar için pek de sevimli bir uğraş değil. Ahşap zürafalarla süslü bu ergonomik mobilya hem odayı toplu tutmak için önem taşıyan boş iki kutuyu ve çocuğa oyun oynama imkanı verecek tutma yerli zürafa figürleriyle süslenmiş.

8. Çocuk odasında, desenli duvar kağıdı, farklı formlu oyuncaklar, duvar kağıtlı duvar üzerine monte edilmiş askılık, tablo, mini kitaplık kafa karıştırıcı bir dekorasyon olabilir. Bu nedenle çocukların oda dekorasyonunda sade ve eğlenceli dokunuşlara ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır.

Başa dön tuşu