Foto GaleriMagazin

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup evleniyor! İşte nikah tarihi…

2020’de ilişkilerine bir şans daha tanıyan popçu Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup’un aşkı tam gaz devam ediyor. Çift, mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırma kararı aldı.

HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Sosyetik güzel, Instagram hesabından davetiyeyi paylaşarak, müjdeli haberi duyurdu. Çiftin, 10-12 Haziran arasında iki gün sürecek bir düğün töreni planladığı görüldü. Takipçilerinden evlilik hazırlıklarına başlayan Sütşurup ile Sandal’a çok sayıda, “Mutluluklar…” mesajı yağdı.

Sandal, “14 Şubat Sevgililer Günü”nde sevgilisiyle birlikte çekilen fotoğrafını, “Melis San… yükleniyor’ bakışları…” notuyla yayınlayarak, yakın zamanda nikah masasına oturacaklarının sinyalini vermişti.

Melis Sütşurup ile haklarında çıkan ‘evlilik’ haberlerini doğrulayan Mustafa Sandal, “Evet birtakım hazırlıklar yapıyoruz ancak tarih konusunda henüz net bir şey yok” açıklamasını yapmıştı. Parmağındaki tektaş yüzük ile dikkat çeken Sütşurup, “Bu evlilik için takılan yüzük değil, hep vardı.” dedikten sonra, Sandal, “Onu henüz göremezsiniz” ifadelerini kullanmıştı.

“KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİK”

Öte yandan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda Sütşurup ile ayrılığının ardından verdiği röportajda, “Melis ile keyifli vakit geçirdik” şeklinde konuşmuştu.

“MİDEMİ BULANDIRAN ŞEYLER VAR”

Eski sevgilisinin sözlerine kızan Melis Sütşurup ise şu ifadeleri kullanmıştı; “Mustafa ile ilişkimizin bitme nedeni onun telefonunda gördüğüm bir mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki ilişkiyi hemen bitirdim.”

“TARİHİ NETLEŞTİRMEDİK” DEMİŞTİ

“Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı ama bunlar aldatma, ihanet gibi konular değil. Daha çirkin şeyler. Detayına girmem bana yakışmaz.”

Başa dön tuşu