Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e kan donduran tehdit

Tehditlerine devam eden Altıntaş, sosyal medya üzerinden attığı mesajda, “Seni bidona koyup asit dökeceğim, ardından kocana şarjör boşaltacağım” dedi. Sinan Altıntaş hakkında dört yıla kadar hapis istemiyle bir iddianame daha düzenledi. Geçtiğimiz yıl Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’i ölümle tehdit ettiği iddiasıyla hakkında iki yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Sinan Altıntaş, ünlü çifti rahatsız etmeye devam etti. Altıntaş, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftini, sosyal medya üzerinden yeniden ölümle tehdit etmeye başladı.

SOSYAL MEDYADAN TEHDİTLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer çifti, tekrar Instagram üzerinden tehdit ve hakarete maruz kaldıklarını iddia ederek şikayetçi oldu. Altıntaş, Hazar Ergüçlü’nün kız arkadaşı olduğunu, yedi yıldır sevgili olduklarını Kıvanç ve Başak Tatlıtuğ çiftinin görüşmelerine engel olduklarını, Hazar’ı öldürmeye çalıştıklarını bu nedenle tehdit mesajları gönderdiğini kabul edince Altıntaş hakkında ikinci bir dava açıldı. Hakkında iki dava açılan Altıntaş, iddiaya göre sosyal medya üzerinden çifte yönelik tehditlerine devam etti. Tehditlerin boyutunu artıran Altıntaş bu kez Kıvanç ve eşine yönelik ölümlü tehditler savurmaya başladı.”SENİ BİDONA KOYUP ASİT DÖKECEĞİM”Instagram isimli sosyal paylaşım sitesindeki kişisel hesabından, müşteki Başak Tatlıtuğ’un hesabına çeşitli tarihlerde mesaj gönderen Altıntaş, ‘Seni bidona koyup asit dökeceğim, ardından kocana şarjör boşaltacağım. Benim adım Sinan Altıntaş..Seni öldürmeden ölürsem dünya alem beni si..’ şeklinde mesajlar gönderdi.

TATLITUĞ ÇİFTİ AFFETMEDİ

Bunun üzerine yeniden savcılığa başvuran Tatlıtuğ çifti, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Savcılıkça başlatılan soruşturmada ifadesi alınan Sinan Altıntaş, üzerine atılı suçu kabul etti. Mesajları bilerek gönderdiğini söyledi. Savcılık, dosyaya uzlaştırmacı atadı. Tatlıtuğ çifti, Sinan’ı affetmedi. Sinan Altıntaş hakkında ‘Tehdit ve Hakaret’ suçları kapsamında dört yıla kadar hapis istemiyle bir iddianame daha düzenledi. Dava ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

Başa dön tuşu