Magazin

Kerem Bürsin’den Hande Erçel’li fotoğrafa yorum: Bayılıyorum beni hep dışlamanıza!

Hande Erçel’in (28) ablası Gamze Erçel 30 yaşına bastı. Erçel, yeni yaşını eşi Caner Yıldırım, kızı Mavi ve kardeşi ile birlikte kutladı. Sapanca’ya giden ekipten Yıldırım, kutlama fotoğraflarını bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

KEREM KAYITSIZ KALMADI

Caner Yıldırım’ın, fotoğraflarda Hande Erçel’in kalbine sevgilisi Kerem Bürsin’i etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı. Yakışıklı oyuncudan paylaşıma yorum gecikmedi.

Ünlü oyuncu, 260 binden fazla beğeni alan kutlama fotoğrafının altına, kalp emojisiyle birlikte “Bayılıyorum size! Ve beni hep dışlamanıza” notunu düştü.

“İYİ Kİ DOĞDUN GÖKYÜZÜM”

Hande Erçel ise ablasının doğum günü için sosyal medyada bir mesaj yayınladı. Güzel oyuncu, birlikte oldukları fotoğrafa, “Bugün benim ablam doğmuş… İyi ki doğdun gökyüzüm” mesajını yazdı.

Rol aldıkları romantik komedi türündeki ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin setinde tanışan Erçel ve Bürsin, aşk yaşadıkları yönündeki haberlerle gündem olmuştu.

MALDİVLER’DE AŞK TATİLİ

Bu iddiaları uzun süre reddeden oyuncu çift, geçtiğimiz yıl birlikte çıktıkları Maldivler tatilinden yaptıkları paylaşımlar ile ilişkilerini ilan etmişti.

Başa dön tuşu