Magazin

İrem Helvacıoğlu ile Yolaç Özcan’dan aşk pozu

Oyuncu İrem Helvacıoğlu (31), geçtiğimiz yılın eylül ayında sevgilisi Eser Alp’ten ayrılmıştı. Helvacıoğlu, ayrılığın detaylarına ilişkin konuşmak istemezken, “Barışma ihtimaliniz var mı?” sorusuna, “O konulara girmeyelim” diyerek, yanıt vermişti.

Bir süredir gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşadığı iddia edilen ünlü oyuncu, dedikoduları doğrulamıştı. Helvacıoğlu, yeni yılı sevgilisiyle karşılamıştı.

“HER ANI TARİFSİZ YAŞATTIN”
Yolaç Özcan ile fotoğrafını paylaşan oyuncu, “Bazen bir an’ı anlatabilmek çok zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın… Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır… Her an’ı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim” ifadelerini kullanmıştı.

AŞIKLARDAN YENİ FOTOĞRAF
Taze aşıklardan yeni fotoğraf geldi. İrem Helvacıoğlu, yeni aşkı ile birlikte verdiği kar pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Sevgilisi Özcan ile verdiği fotoğrafı Instagram’ında paylaşan Helvacıoğlu’nun gönderisinde, “Çok kar çok aşk” ifadeleri yer aldı.

Başa dön tuşu