Uncategorized

İlkbahardan ilham alan pastel tonları

GÜL KURUSU VE ŞEFTALİ TONLARI

2018, her alanda doğallığın ön planda olduğu bir sene. Bu doğallığa en şık şekilde eşlik eden pastel tonlar, perdeden halıya, yastıklardan duvar rengine farklı alanlarda kullanılabilir.

Özellikle baharın zarafetini temsil eden gül kurusu ve şeftali tonları, ön plana çıkan koltuk renkleri arasında yer alıyor. Eğer “Ahşapsız olmaz!” diyenlerdenseniz ve tercihinizi koyu renkten yana kullanıyorsanız, bu iki ton evinize ayrı bir hava katar.

DOĞAL DOKULARA NATÜREL RENKLER

Pastel renklerin ön planda olmasını istemiyorsanız, bu kez de aksesuar seçiminde tercihinizi bu renklerden yana kullanabilirsiniz.

Ekru, beyaz ve bej renklerin bolca kullanıldığı bir salona mint yeşil ve pastel pembe tonlarında yastıklar, objeler, tablolar, minik puflar yerleştirebilirsiniz. Bu tür minik dokunuşlar tarzınız ne olursa olsun, yaşam alanınıza baharın enerjisini yansıtacak.

MİNİMALİST ÇİZGİLER

Pastel tonların zarafetine eşlik edecek en sade mobilyalar, minimalist çizgiler taşıyan tasarımlar.

Bu sadeliği özel tasarım detaylarla renklendirmek, mekana orijinal bir hava katarken, hem gözünüze hem de ruhunuza hitap edebilir. Orta sehpa ya da avize, yaşam alanınızı renklendirmek için kullanabileceğiniz iki önemli alandır.

Başa dön tuşu