Magazin

İlayda Şeker’den İsmail Balaban’a ilan-ı aşk!

‘Survivor 2021’ şampiyonu İsmail Balaban, adadan döndükten sonra nişanlısı Gamze Atakan ile yollarını ayırmıştı. Balaban, kısa süre sonra gönlünü yarışmadaki takım arkadaşı İlayda Şeker’e kaptırmıştı.

‘BİR TANE BİLE ORTAK ÖZELLİĞİMİZ YOK’
Aktif şekilde kullandığı Instagram hesabında sevgilisi ile verdiği pozları paylaşan Survivor İlayda, geçtiğimiz aylarda takipçilerinin sorularını yanıtlamıştı.

Şeker, ”Üç ortak özelliğiniz?” sorusuna ”Allah seni inandırsın, bir tane bile ortak özelliğimiz yok” yanıtını vermişti.

Bir takipçisinden gelen ”Ne zaman başladı? Hiç fark etmedik” sorusunu da yanıtsız bırakmayan İlayda Şeker, ”Biz de anlayamadık. Elmalı güreşlerine gelmiştim oysa ki” ifadelerini kullanmıştı.

MUTLULUK KARESİ
İlayda Şeker, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi İsmail Balaban ile çektiği fotoğrafı, Instagram hesabının hikayeler bölümünden paylaşmıştı. Buna kayıtsız kalmayan Balaban da aynı kareyi kendi hesabından yayınlamıştı.

Aşkları dolu dizgin devam eden çiftten Şeker, Instagram üzerinden takipçileriyle soru-cevap etkinliği yaptı. Eski Survivor yarışmacısı, bir soruya aşk dolu bir yanıt verdi.

28 yaşındaki İlayda Şeker, “Hayatın anlamı size ne ifade ediyor?” sorusuna, İsmail Balaban’ın fotoğrafını koyup “İsmail” yazdı.

NAZAR KORKUSU
Şeker’in bir takipçisi, İsmail Balaban ile verdiği pozları neden Instagram hesabından yayınlamadığını sordu. Şeker ise nazara inandığını ve bu yüzden paylaşım yapmadığını belirtti.

EVLİLİĞE YEŞİL IŞIK YAKTI
Survivor şampiyonu İsmail Balaban’ın, sevgilisi İlayda Şeker’e araba hediye ettiği öne sürülmüştü. İlayda Şeker, kendisine yöneltilen ”Beş yıl sonra kendini nerede görüyorsun?” sorusuna ”Antalya Elmalı’da” yanıtı vererek, evliliğe yeşil ışık yakmıştı.

Başa dön tuşu