Güzellik

Göz çevresi problemleri için yeni çözüm: Mesofiller Periocular Dolgu

Hangi problemlerde uygulanır?

Mesofiller Periocular Dolgu göz altındaki çukurlanmaların dolması ve gözaltındaki morlukların hafiflemesi amacıyla uygulanır. Bu alanda hacim artışıyla birlikte deri kalitesinde iyileşme, morluk ve kırışıklıklarda da hafifleme sağlanır. Böylelikle hastalar daha az yorgun ve dinlenmiş bir yüz ifadesine kavuşur.

En düşük ödem ve şişme riski…

Göz altı ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle göz altına yapılan uygulamalar sonrası morluk, şişme, ödem gibi istenmeyen etkiler görülebilir. Mesofiller Periocular Dolgu en düşük ödem ve şişme riski olan uygulamaların başında gelir.

9-12 ay kalıcılık…

Dolgu, 9-12 ay kalıcılığa sahiptir ve kaldığı süre zarfından doku onarımı devam eder. Diğer göz altı dolguları gibi sadece mor halkalanmalar ve çukurlarda değil göz çevresi kırışıklıklarında da etkilidir. Tek seans yapılan Mesofiller Periocular Dolgu, ortalama 12 ayda bir uygulanabilir. Göz altı derisini ve dokuyu onararak tedavi özelliği bulunan ve deri ile tam birleşme sağlayan bir dolgu olması nedeniyle düzenli olarak uygulanması, deride iyileşme ve deri kalitesinde artışı maksimum seviyede sağlar.

Uygulama sonrası nelere dikkat etmeliyiz?

Uygulama sonrasında hemen günlük hayata dönülebilir. İlk 24 saat boyunca ovuşturma ve masaj yapılmamalıdır; ağır makyajdan kaçınılmalıdır. İlk birkaç gün yoğun güneş maruziyeti, alkol kullanımı, ağır egzersiz, hamam, sauna gibi aktivitelerden uzak durulmalıdır.

Başa dön tuşu