Ece Erken’den miras kararı sonrası yeni hamle « Burhan Akdağ

2 Temmuz 2022 - 20:43

Ece Erken’den miras kararı sonrası yeni hamle

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun mirasını reddeden sunucu Ece Erken’den yeni hamle geldi …

Son Güncelleme :

14 Mayıs 2022 - 8:39

Ece Erken’den miras kararı sonrası yeni hamle

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun mirasını reddeden sunucu Ece Erken’den yeni hamle geldi.

Sunucu Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak gecesi İstanbul Bakırköy’de bir balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Eşinin ölümünden sonra zor günler geçiren Ece Erken, geçen günlerde reddimiras kararında bulunduğunu açıklamıştı. Erken, yeni bir hamlede bulundu.

“BAZI AKRABALARIYLA AYNI SOYADI TAŞIMAK İSTEMİYORUM”

Sunucu, Instagram hesabında yer alan ‘Mahmutyazıcıoğlu’ soyadını kaldırdı.

Ece Erken “Eşinizin soyadını neden sildiniz?” diyen takipçisine “Yaşananlardan sonra bazı akrabalarıyla aynı soyadını taşımamak için… Her gün daha da iğrenç şeyler duyuyorum” diye cevap verdi.

“BİZ GÖNÜLDEN BAĞLIYDIK”

Ece Erken, aldığı ‘miras’ kararını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurmuştu:

“Eşimi çok sevdim ve onu özlemle anıyorum ama rahmetli eşimi yıllardır gelir kapısı olarak gören ve rahmetli olduktan sonra hala görmeye devam eden bu kötü insanlarla ismimin daha fazla yan yana gelmesini istemiyorum. Biz gönülden bağlıydık, öyle de kalacağız… Reddi miras yapıyorum. Herkese sevgi ve saygılarımla…”

YORUM YAP