Magazin

‘Camdaki Kız’da Nalan, Sedat’ı yakaladı! ‘Beni Cana’yla yalnız bırak’

Kanal D ekranlarının çok sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’, bu hafta 31’inci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı adlı romanından ekranlara uyarlanan yapımda; Cavit’in Gülcihan’a aşkını itiraf etmesi dikkat çekti. Cana’nın Sedat’a attığı mesajı gören Nalan’ın, ikisini restoranda baş başa yakalaması ekranlara damga vururken, Nalan’ın Cana ile ne konuşacağı merak uyandırdı.

Rafet’in tasarruf emirleri konakta fırtına estirmeye devam ederken, Gülcihan’ın alışveriş krizi tutunca olanlar oldu. Gülcihan, ne yapıp ederek elindeki torbalarla gizli kıyafet odasına ulaşmayı başardı.

31’İNCİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cana’nın Sedat’la olan ilişkisinin devam ettiğini öğrenen Feride, daha tehlikeli bir planla Cana’nın karşısına geçti. Feride, Cana’ya dersini vermek için onu bodrum katına kapattı ve diş fırçasıyla duvarları temizletti.

Adil ise kızının evliliğindeki o büyük sırrı taşıyamaz hale geldi. Nalan’a ihanete uğradığını anlatmak isteyen Adil, her fırsatta Feride’nin engeline takıldı.

Nalan, hamileliğinin tadını çıkaramadan Sedat’la arasında oluşan uçurumu fark etmeye başladı. Sedat’ın telefonuna Cana’dan gelen mesajı gören Nalan, şüphelerinin peşini takip etmeye kara verdi.

“CANA’YLA BENİ YALNIZ BIRAK”

Sedat’ın ısrarla Cana’yla görüşmeleri devam edince Nalan, Sedat’ın peşine düştü. Cana ve Sedat’ı otelde sohbet ederken başbaşa yakalayan Nalan’ın “Sen eve git, Cana’yla beni yalnız bırak” sözleri dikkat çekti.

‘Camdaki Kız’ sosyal medyada TT oldu! İşte tweetler…

“Tüm Camdaki Kız izleyicilerinin bekledikleri sahne, sonunda.”

“Aşk-ı Memnu’daki Adnan’la Camdaki Kız Nalan ölümüne kapışır.”

Başa dön tuşu